Tuesday, November 4, 2025

Ako si, neka si, dobro je.

 Ako čuješ da prestala sam.
Nisam.

Ako sanjaš da odustala sam.
Nisam.

Ako tražiš način.
Imam.

Ako si u izgovorima.
Jedan sam od njih.

Ako ti je vruće.
I meni je.
Photo credit: MP, Porto
Ako ne spavaš.
Vrata su otključana.

Ako te nema.
Tako treba i biti.
Ljubav je tamo gde si ti.

Ja sam dobro, hvala na pitanju.

No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...