Wednesday, November 19, 2025

Kad zažmuriš, ti voliš i kažeš dosta je, iako je sve.

 Ljubim te, pa se čuvamo...

od svih gadosti što preplavljuju naše radosti,

od svih misli koje nas progone u skloništa,
gde, u stvari, nema spasa,

od prekida naših zajedničkih niti,
prosto proširenih rečenica
i drugih požuda.
Photo: Mila Panov

ljubim te, pa se čuvamo
za dug dan i miran san.

Nećemo se čuti,
ljubim te,
ne okreći se...
uživaj u ćutnji.

No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...