Sunday, November 30, 2025

Drugo, novo, staro?!

 Jesen radi svoj pos'o,

pada neprestano.

Mi, svako u svom prirodnom okruženju,

kotrljamo dane,

smejemo se na raznorazne tuđe šale,

sa satnicom obaveza,

jer tako zahteva svaka veza.
Porto, photo credit Mila P.
Zastanemo na tren,

postavimo sebi nekoliko znakova pitanja,

da li smem da želim da volim i tebe...

Ostajemo nemi.

Ne, nismo u dilemi,

jednostavno, nismo spremni.

A ti, kako si? 

Drugo, novo, staro?



No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...