Dok se kafa ne ohladi,
ti vidi gde ti je udobno.
Vreme je tu,
želja ne odustaje,
emocija ostaje
da čuva naše malo,
neprimetno,
a tako jako,
osmeh koji ne skidamo,
kada god ugledamo se.
Ja sva važna,
pričljiva budala
ti, najlepše tužno oko,
duvaš u šoljicu,
jer ne voliš kajmak
i ko zna šta sve ne i da.
Znam, ne poznajem te,
a i kako bih.
Ti si taj.
A šta ću s'tobom?!
Ne znam, zarazno je.