Wednesday, September 24, 2025

Hvala ti.

 Imala bih mnogo toga reći.

Imala bih mnogo toga pokazati.

Imala bih mnogo toga zagrliti.
Imala bih mnogo toga dodirnuti.

Imala bih mnogo toga ljubiti.

Imala bih, 
samo da je druga glagolska odrednica 
i da ti nisi moja nemogućnost najveća.
Bez obzira na sve,
hvala ti.

No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...