Monday, October 20, 2025

Statista.

 Ne mogu da budem fusnota u tuđim lepim pričama,

ne mogu da budem podsetnik u telefonu da je vreme za zadovoljstvo,
svakog četvrtog meseca,

ne mogu da sam lepa iz daleka,

ne mogu da meni kašičica,
a nekom ceo escajg,
ne mogu da sam razumna,
a zapravo velika budala,

ne mogu da glumatam,
hoću dobro jutro i laku noć.

Sve ovo izgleda nebitno
i možda veliko ništa, 
ti,ne znam ni gde si, a ni ko si,
emocija zapela negde između želim te, 
volim te i naporno mi sve ovo,
a ja?! Biću.

No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...