Monday, April 20, 2026

Drug moj.

Od moramo češće da se viđamo, željan sam te,

do opušteno, sve najbolje,

prošlo je par letovanja,

mnogo puta auto u kvaru,

brojne b vitamin istine,

izbegavanja pogleda u trezne oči,

ne pamtim ništa, povremena si,

svaki detalj memorišem, ti si bazna namirnica moga bića,

hoću te, ali neću.


I dok jedrimo od prezenta

do pluskvamperfekta

i nazad

drug moj i ja

bitišemo,

dišemo

i ko zna...




No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...