Zašto me tako ne gledaš?!
Podsećaš.
Kako?
Nebitno.
Zašto?
Opušteno.
Danas je baš lep dan.
Živiš ga.
A ti?
seen...
Nit' romansa,
niti šansa,
jedno veliko posrnuće,
a Zemlja se i dalje okreće.
Čuvam te za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...
No comments:
Post a Comment