Wednesday, May 28, 2025

Dubine.

Jednog dana,
možda i kasnije,
kada sve bude
pluskvaperfekt,
naši horiznoti će se sresti,
svako u svojoj istini.

Biće ista želja i čežnja.

Biće isti pogled i dodir.

Biće isto ćutanje,
tuđe radovanje.

Biće isto opterećenje,
momentalno bežanje.

A danas? Kako si?

Biću...

No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...