Saturday, October 16, 2021

Dobro jutro...kafa slana...vrata zatvorena...

Ćutke molim da te volim
Glasno solim
Pameti se bojim.

Verujem danima što dolaze
Kroz hodnike se mimoilazimo
Pogledima se sudaramo
Maske ne padaju
Preventivno se varamo.

Skrivamo istinu
U nadi da će proći sve bez pompe.


Emocije su tako tanane i nevažne
Tela vibriraju
Drugi ih diraju.

Bežimo,
jer suočavanje nije opcija.
Tako je....
Ja sam kolaps.
Ti vrhunski glumac.

No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...