Sunday, August 3, 2025

Leto peče.

 Ima dana kada mi je sve taman
i dana kada sam nepodnošljivo sama,
a opet ima dana kada sam svima po želji
i ponovo dana kada su suze u modi.
Jedi, 
pij,
posoli,
dozvoli,
preboli,
pritvori....
...da se emocija ne razboli.

Sve je kasno kao pozno leto.

Jasno je da je predugo teklo,
ništa se nije reklo,
a peklo je.

Svakom svoje ćebe na različitim meridijanima, lepi.

No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...