Tuesday, June 24, 2025

''ako si nesrećan, pomeri se, nisi drvo''...šumski...



 Poklopi se
i nemoj ni počinjati,
niti završavati,
jer sve si uradio 
da bi mi se zgadio.


Ne moraš se javljati,
ne moraš ni mahati,
budi ono što jesi,
slika i prilika bez reči,
samo silueta
koja radioaktivno zrači...
i znači...

No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...