Friday, July 19, 2024

Pitaćemo se bez izuzetka.

Petkom bez izuzetka
kažem dobro jutro,
malkice se osmehnem
i stiže poruka...
Nije u boci,
a nije ni na stolu.

U pogledu.

Vrelo je svuda.
Tako mi i treba,
mada nada je obostrana.
Photo credit: Mila Panov
I dalje si bez teksta.
Ja bez svog omiljenog keksa.

Dan se kotrlja.
Pitaćemo se.
Biće sve u redu.
Emocija na foto tapetu.



No comments:

Post a Comment

Je l' , jer.

Čuvam te  za kafu, za omiljenu pesmu, za sunčan dan i obalu, za misao i sve moje erogene zone, za omiljenu podlakticu i neizgovorenu rečenic...